کمپین های تبلیغاتی

کمپین های تبلیغاتی

سریعترین و کارآمدترین راه برای معرفی یک محصول یا خدمات به جامعه و مردم تبلیغات است تبلیغات هدفمند و با کبفیت می تواند یکی از عوامل اصلی در رشد و پیشرفت یک کسب و کار باشد.

شرکت ها و کسب و کارها سعی می کنند از طریق تبلیغات خودشون رو معرفی کنند و وجه تمایزشون رو برجسته کنن.

هر چه افراد بیشتری از محصولات و خدمات شما مطلع شوند، شانس شما برای فروش افزایش می یابد. 

نکته مهمی که در بحث تبلیغات باید مدنظر قرار بگیره اینه که قبل از اجرای کمپین های تبلیغاتی باید یه سری نکات حتما بررسی بشه، از جمله شناخت مخاطب هدف ، رسانه ای که قراره تبلیغات منتشر بشه ، بودجه تبلیغاتی  و … 

خب طبیعیه که اگه شما تخصصی در این زمینه نداشته باشین ، بدون اینکه نتیجه دلخواهی بگیرین ، پول و سرمایه زیادی رو هم از دست میدین پس بهتره با سپردن کمپین تبلیغاتیتون به یک تیم متخصص و متعهد ، درصد ریسک رو به حداقل ممکن برسونید.

شرکت مسیر سفید با ارائه انجام صفر تا صد پروژه تبلیغاتی شما در رشد  و شکوفای کسب و کارتون همراه شما خواهد بود . صرفه جویی در زمان ، هزینه و بازدهی بالای تبلیغات از مزایای همکاری با شرکت مسیر سفید برای مشتریان خواهد بود.

TODAY’S HEADLINES BREAKING NEWS HEADLINES HEADLINES BREAKING NEWS LASTES NEWS AND VIDEOS READ MORE TODAY’S HEADLINES
 

تیم دیجیتال مارکتینگ مسیر سفید در درجه اول هدف شما رو در نظر می گیره هدف شما از تبلیغات میتونه جذب و افزایش فالوور، برندینگ، افزایش فروش ، اطلاع رسانی  و یا هر چیز دیگه باشه ، طبق تکنیک 5M بعد از مشخص شدن هدف ، نوبت به پیام و محتوای تبلیغ می رسه و در مورد بودجه بندی تبلیغات بحث خواهد شد.

مرحله ی بعدی تعیین رسانه جهت انتشار تبلیغ هست که اینستاگرام هست. 

بعد از مشخص شدن همه این پارامتر ها پیج های مناسب  و پربازده برای تبلیغ شما انتخاب می شه و هماهنگی های لازم جهت تبلیغات انجام می شه .

اما یکی از مهم ترین مراحل تبلیغات ،آنالیز محتوای تبلیغاتی و پیج های تبلیغاتی بعد از انجام تبلیغ هست که تیم آنالیز مسیر سفید با چک کردن چندین KPI میزان موفقیت بنر تبلیغ رو محاسبه می کنن. 

همین الان می تونی شمارتو وارد کنی و یه مشاوره رایگان داشته باشی!