تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام

تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام

تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام

با سلام و درود خدمت کاربران عزیز سایت مسیر سفید، تو این مقاله قصد داریم در رابطه با هزینه تولید محتوا در اینستاگرام و عوامل موثر در تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام باهاتون صحبت کنیم. امیدواریم که این مطلب براتون مفید باشه و در پایان این مقاله بتونین اطلاعات مفیدی درمورد تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام به دست بیارین.

تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام

تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام

امروزه شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام تاثیر خیلی زیادی در تولید محتوا دارن. هزینه تولید محتوا در اینستاگرام درحال حاضر به رقم های نجومی تبدیل شده و تنها دلیلش پرمخاطب بودن این شبکه اجتماعیه.

اگه به دنبال کسب و کار خودتون در شبکه های اجتماعی هستید بهترین شبکه اجتماعی برای خدمات شما و تبلیغ محصولاتتون، اینستاگرامه. این صفحات توسط افراد معروف که به اصطلاح اینفلوئنسر گفته میشه، اداره میشن.

هزینه تولید محتوا در اینستاگرام

تولید محتوا میتونه به روش های مختلف در اینستاگرام انجام بشه به همین خاطر برای تولید محتوا در اینستاگرام شما باید فاکتورهای زیادی رو ملاک قرار بدین و این هزینه های تولید محتوا در اینستاگرام رو میشه در بخش های مختلف انجام داد و در صفحات و پیج های مختلف سرمایه گذاری کرد تا بازخورد بیشتری داشته باشید.

برای مدیریت کردن هزینه تولید محتوا در اینستاگرام باید اول اینفلوئنسرهای مختلف رو شناسایی کنید. هر کدوم از این افراد در زمینه های مختلفی فعالیت میکنن و ممکنه یک فرد معروف با فعالیت و کسب و کار شما تناسبی نداشته باشه.

به همین خاطر اول و قبل از هرگونه هزینه ای شما باید صفحات و اینفلوئنسرهای مورد نیاز رو براساس مخاطب کالا و خدمات خودتون پیدا کنید.

عوامل موثر تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام

ارتباط نوع محتوای تولیدی در تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام

نوع محتوای تولیدی در هزینه تولید محتوا در اینستاگرام تأثیر مستقیمی داره. محتوای شما می تونه به صورت یک عکس یا یک فیلم و یا فایل صوتی و یا حتی یک نوشته و متن تبلیغاتی باشه و هر کدوم از این محتواها براساس ساختار خودشون دارای قیمت های مختلفی هستن.

هزینه تولید محتوا در اینستاگرام برای انتشار عکس ها و متن ها بسیار مناسبه چرا که نوع محتوا محدود می باشد. البته شما می تونید تا 10 عکس رو در پست و یا استوری قرار بدید ولی به دلیل اینکه عکس ها و متن ها محدودیت هایی نسبت به ویدیوها دارن قیمت اونها کمتره ولی در عین حال تأثیرگذاری مناسب تری دارن.

تاثیر نوع محتوا در هزینه تولید محتوا در اینستاگرام

ارتباط محل انتشار محتوا در هزینه تولید محتوا در اینستاگرام

 یکی از مهمترین بخش های هزینه تولید محتوا در اینستاگرام محل انتشار اونه. در حالت عادی شما می تونید محتوای تولید شده رو به صورت پست و به صورت استوری در اینستاگرام قرار بدین.

اگر محتوا به صورت استوری در اینستاگرام قرار بگیره تنها مدت زمان 24 ساعت قابل مشاهده خواهد بود. فرقی نمیکنه که محتوای شما متنی باشه یا عکس، صوتی باشه یا ویدیویی، تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام به صورت استوری نسبت به هزینه های پست ها به مراتب کمتره چرا که محتوای تولید شده بعد از 24 ساعت به صورت خودکار از صفحه قرار داده شده پاک میشه.

در کنار استوری شما می تونید محتوای خودتون رو به صورت پست در اینستاگرام منتشر کنید. هزینه تولید محتوا در اینستاگرام و انتشار اون به صورت پست رو می تونیم گرونترین نوع انتشار محتوا در اینستاگرام دونست چرا که پست ها ثابت بوده و می تونن بعدها نیز در جست و جو و به اصطلاح اینستاگرام گردی کاربران قابل دسترس و مشاهده باشن.

تولید محتوا مورد نیاز

 یکی از مهمترین بخش ها در بررسی هزینه تولید محتوا در اینستاگرام به خود بخش تولید محتوا برمیگرده. در این بخش شما می تونید محتوای مورد نظر خودتون رو تولید کنید و در اختیار اینفلوئنسرها قرار بدین و یا اینکه از شرکت های دیگه درخواست کنید که برای شما روند تولید محتوا رو انجام بدن.

معمولاً برای ساخت تیزرهای تبلیغاتی و محتوای ویدیویی میشه از شرکت های تولید کننده محتوا درخواست کرد که این کار رو برای شما انجام بدن. در این حالت هزینه تولید محتوا در اینستاگرام بسته به مدت زمان و نوع محتوا و همچنین شرکت انجام دهنده سفارش میتونه متغیر باشه.

یکی دیگه از حالت های تولید محتوا و قراردادن اونا در اینستاگرام استفاده از خود افراد معروف و اینفلوئنسرها است که برای محصول و خدمات شما محتوای تبلیغاتی درست کرده و به اصطلاح، شما آسانسور محتوای تولید شده اونا میشین.

در این حالت هزینه تولید محتوا در اینستاگرام به شدت افزایش پیدا میکنه چرا که هرچه میزان محبوبیت فرد و صفحه بیشتر باشه هزینه تولید محتوا توسط این افراد بیشتر خواهد بود.

تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام

در این حالت محتوای تهیه شده مورد نظر عموماً ویدیویی و کلیپ می باشد که با توجه به محبوبیت فرد استفاده شده در کلیپ و تعداد مخاطباش میتونه بازخوردهای بیشتری داشته باشه. در واقع میشه گفت که در زمینه بررسی تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام هر چه شما هزینه بیشتری کنید ممکنه احتمال موفقیت و جذب مخاطب شما بیشتر و بالاتر باشه.

برای اینکه در دیجیتال مارکتینگ موفق باشید باید محتوایی جذاب و هدفمند داشته باشید. اگه هزینه ی زیادی برای تولید محتوا می پردازین، ولی هیچ استراتژی و برنامه ای برای این شبکه ها، ارتباط و جذب مخاطب هدف و توزیع صحیح محتوا نداشته باشین، تلاش های شما بی نتیجه است. تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام تنها بستگی به میزان کیفیت و کاریه که مجری برای شما انجام میده.

تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام رو در سایت هایی پیدا کنید که برای تولید محتوای خودشون استراتژی و برنامه ریزی دقیقی دارن و میدونن که چه چیزی باعث رشد شما و رسیدن شما به مشتری هدفتون میشه.

چالش هزینه تولید محتوا در اینستاگرام

هزینه تولید محتوا در اینستاگرام به یکی از چالش های بزرگ بسیاری از شرکت ها، برندها و موسسات تبدیل شده. تولید محتوایی که بتونه باعث جذب مخاطب بشه کار خیلی دشوار و نیازمند صرف زمان و هزینه بسیاریه. جای تعجب نیست که بسیاری از برندها، امروزه بیشترین هزینه مربوط به تبلیغاتشون رو صرف تولید محتوا میکنن.

تولید محتوا برای برندها

مراحل تولید محتوا

گام اول

قبل از پرداخت و یا دیدن تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی دقت کنید که اون شرکت قبل از گرفتن و نشون دادن تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی، آیا برنامه ای برای پیشرفت شما داره و یا بدون برنامه قراره تولید محتوا برای شبکه های اجتماعی انجام بده.

منظور از برنامه ریزی اینه که بدونه استراتژی در هر برنامه ای چیه. مثلا آیا اون شرکت میدونه استراتژی اینستاگرام چیه؟ و یا در مورد استراتژی هشتگ گذاری در اینستاگرام چه اطلاعاتی داره.

گام دوم

قبل از دیدن تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و دادن هزینه به شرکت ها ببینید که قیمت ها و همچنین تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام و یا تعرفه خدمات تولید محتوا در هر شبکه اجتماعی دیگه منصفانه است یا خیر؟

در قبال هزینه تولید محتوا در اینستاگرام و… چه کارهایی انجام میشه؟ مثلا اگه قراره افزایش فالوور برای صفحه شما انجام بشه، آیا از فالوور فیک اینستاگرام و یا دیگر شبکه ها استفاده میکنه؟

گام سوم

یک نکته دیگه قبل از رفتن به سراغ تعرفه تولید محتوا در شبکه های اجتماعی اینه که انواع خدماتی که به شما ارائه میشه مناسب همون شبکه اجتماعی و یا کسب و کار شما است یا خیر؟

تعرفه های تولید محتوا در هر شرکتی بر اساس قوانین و زحمتی که برای شما قراره طی قراردادی که با هم دارید کشیده بشه، چیده میشه. مثلا تعرفه تولید محتوا در اینستاگرام شامل خدماتی همچون تولید محتوای ویدیویی و متنی و محصولیه.

گام چهارم

بعد از بررسی تمامی نکات بالا از اون شرکت درخواست نمونه کار کنید و نمونه کارهای اون شرکت رو با دقت بررسی کنید. نمونه کارهای یک شرکت نشان‌دهنده میزان حرفه‌ای بودن و سبک کار شرکته.

یک شرکت حرفه‌ای در زمینه خدمات اینستاگرام یا یک ادمین حرفه‌ای اینستاگرام باید در رزومه‌اش چندین صفحه اینستاگرامی که به موفقیت نسبی رسیدن رو داشته باشه.

امیدواریم که این مطلب مورد توجهتون قرار گرفته باشه و تونسته باشیم اندکی از سوالات و ابهامات شما عزیزان رو برطرف کرده باشیم.

محمدرضا نجفی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *