سئو وبهینه سازی سایت

سئو و بهینه سازی سایت

سئو الگوریتمیه که بر اساس اون محتواهای با ارزش از محتواهای کم ارزش جدا شده و در رتبه های برتر موتور های جستجو بالاتر قرار میگیرن به این صورت کاربران بهتر و راحت تر میتونن به هدف خودشون برسن و نیازهاشون رو برطرف کنن.

برای گوگل بحث سئو خیلی مهمه چرا که گوگل یک موتور جستجو هست و سئو هم مستقیما بر مبنای جستجوی کاربر عمل می کند.

diamond

کیفیت بالا

algorithm

طراحی سفر مشتری

artist

گرافیک زیبا

graphic

طراحی مدرن

بوم کسب و کار

high quality

رضایت مشتریان

الگوریتم سئو

الگوریتم های گوگل هر کدوم متفاوت هستند ولی همه ی این الگوریتم فقط یک هدف واحد دارند تا کاربر  رو به بهترین سایت موجود در زمینه ی جستجو شده برسونن.

هدف از سئو اینکه کاربر  در کوتاه ترین زمان به نتیجه ی دلخواه برسه.

به مجموعه ای از روش ها و متد ها که بر روی سایت انجام می شه تا جایگاه  سایت بهبود پیدا کنه رو سئو گفته می شه .در واقع سئو الگوریتم هایی (دستورالعمل ) رو داره که هر چند وقت یکبار توسط  برنامه نویسان گوگل بروز میشه و تا حد ممکن جلوی تقلب رو بگیره.

الگوریتم ها چه کمکی می کنند؟

الگوریتم ها به ما کمک می کنند تا با توجه به اون جایگاه سایتمون رو بالا ببریم.مثلا یکی از الگوریتم های سئو اینه که ما به هیچ وجه نباید از مقالات سایت های دیگه کپی کنیم  چون گوگل به شدت به این موضوع خیلی حساسه پس مواظب باشید که گوگل رو عصبانی نکنید چون حالا حالا ها نمی توانید از دلش در بیارید مثلا یه الگوریتم دیگه ای هست که بررسی می کنه ببینه آیا سایت شما در تبلت و موبایل هم به خوبی قابل نمایش هست  یا نه اگه این طور نباشه گوگل وب سایت شما رو می ذاره کنار و به کاربر نشون نمی ده یا مثلا فونت نوشته هاتون به قدری خوب باشه که نیازی به بزرگنمایی نباشه . و همین طور برای بهبود سئو میتوانید از لینک های داخلی و خارجی در صورت لزوم  و به اندازه ی مورد نیاز استفاده کنید.

سایت هایی که تبلیغات زیادی تو سایتشون دارند موجب کم تر دیده شدن سایت شما برای کاربران می شد و خیلی الگوریتم های دیگه که بررسی کردن همه  این الگوریتم نیاز به زمان بسیار زیادی هست که مطلب به صورت اختصاصی می شه برای همین منظور ما از توضیح دادن مطالب تخصصی  سئو صرف نظر می کنیم خلاصه اینکه گوگل خیلی به راحتی کاربرا توجه می کنه و وب سایت هایی رو نشون کاربر می ده که برای کاربر مفید تر راحت تر باشه  و همینطور باید باید به گرافیک سایتتون هم توجه ویژه ای داشته باشید که جذاب و کاربر پسند یاشه 

تا حد ممکن سعی کنید الگوریتم های سئو رو رعایت کنید تا کاربران راحت تر به نتیجه ی دلخواه برسن و مطالب سایت و محتویات سایت براشون مفید باشه

همین الان می تونی شمارتو وارد کنی و یه مشاوره رایگان داشته باشی!