طراحی 0 تا 100 سایت

طراحی صفر تا صد سایت

امروزه سایت‌های زیادی طراحی شدن که کاربران زیادی از این وب سایت ها استفاده میکنن. قطعا در دنیای امروز با پیشرفت تکنولوژی و دنیای اینترنت هر شخصی ضرورت یک وب سایت رو برای کسب و کار خودش حس میکنه.

برای حذف نشدن در رقابت کسب و کاری باید کسب و کار خودتون رو وارد فضای آنلاین کنید.

اما نکته اصلی که میشه به اون اشاره کرد اینه که طراحی سایت باید به صورت درست و اصولی انجام بشه تا یک وب سایت حرفه ای داشته باشین. مخصوصا در در این زمانی که رقابت داره شدیدتر و سخت میشه.

high quality

کیفیت بالا

management

طراحی سفر مشتری

graphic

گرافیک زیبا

modern design

طراحی مدرن

بوم کسب و کار

diamond

رضایت مشتریان

.

لازمه شروع هر کاری داشتن هدفه. هیچ کاری بدون داشتن هدف به نتیجه خوب و موردنظر نمیرسه.

برای همین منظور قبل از شروع به طراحی سایت باید ابتدا هدفمون رو از ایجاد سایت مشخص کنیم و براساس هدفی که تعیین کردیم شروع به برنامه ریزی و طراحی بوم کسب و کار کنیم.

اگر هدفتون رو از همون ابتدا مشخص نکنید و برنامه منظمی برای سایتتون نداشته باشید مطمئنن در شروع و ادامه کار به مشکل برخواهید خورد و میتونه روند پیشرفت شما رو بسیار کند کنه.

.

شما برای برنامه ریزی و طراحی صفحات مختلف سایت لازمه که سفر مشتری رو رعایت کنید تا بتونید بهره وری سایتتون رو بالا ببرید.

شما در طراحی رابط کاربری سایت (UX) باید طوری عمل کنید که هم شما و هم مخاطبان شما به راحتی بتونن به اهداف خودشون در سایت دست پیدا کنن.

این کار رو باید براساس پرسونای مخاطبی که دارید (مخاطب هدف شما) انجام بدید. برای مثال اگر هدف شما از طراحی سایت فروش کالا باشه شما باید سایتتون رو طوری طراحی کنید که کاربران شما به راحتی بتونن محصول مورد نظرشون رو در سایت پیدا کنن و خریدشون رو انجام بدن.

با این کار هم شما به هدفتون میرسید و هم مخاطب شما از سایت شما راضی خواهد بود.

.

 

ui و ux سایت یکی از  مراحل مهم در طراحی سایت می باشد که باید توجه ویژه ای داشت چرا که یک گرافیک جذاب و کاربر پسند و با ux  مناسب موجب مورد پسند واقع شدن از طرف پرسونای هدفتون میشه . 

برای طراحی ui سایت شما می تونید از نرم افزار های مختلفی استفاده کنید و طراحی خودتون رو از سایت انجام دهید و بعد از مورد پسند قرار گرفتن از طرف کارفرما شروع به طراحی سایت کنید.

 

ابتدا باید دامنه مورد نظر کارفرما و با توجه به سایت، هاست مناسب و همچنین قالب مورد نظر و افزونه های لازم رو خریداری کنیم و حدودا یک ماه زمان لازم هست تا سایت شما طراحی بشه.

بعد از این مدت هم زمان تیم تولید محتوا نیز محتوای لازم برای سایت رو آماده می کنند و محتوا در سایت قرار داده می شود.

 تیم مسیر سفید از شروع طراحی سایت به مدت 3ماه در نظر دارد که تولید محتوای سایت رو به صورت رایگان انجام بده و همچنین پشتیبانی سایت هم به مدت 6 ماه توسط تیم حرفه ای مسیر سفید انجام می شه و تفاوت مسیر سفید با سایر شرکت ها محتوای دقیق و مناسب برای کسب و کار شماست طوری که شما پیشرفت و برند شدن و همچنین فروش چند برابری اگر محصولی رو برای فروش دارید رو انجام میده.

 

همین الان می تونی شمارتو وارد کنی و یه مشاوره رایگان داشته باشی!

Consultant